top of page

Колективний договір на 2020-2025 р.р.

Статут КДНЗ №76 

    "Весняночка"

Положення про дошкільний навчальний заклад

  З в і т

     Завідувача  Комунального дошкільного навчального закладу комбінованого типу  « Ясла - сад № 76   «Весняночка» Маріупольської міської ради Донецької  області про здійснення  діяльності  у 2020-2021 навчальному році перед учасниками освітнього процесу, батьками та громадськістю.

   Даний звіт зроблений на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005р. № 178, «Примірне положення про порядок звітування керівників дошкільних загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю» та  проводиться з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в нашому закладі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.
 

У нашому закладі виховується 164 дітей у 8 групах:

  • 38 дітей раннього віку – 2 групи;

  • 34 дітей молодшого дошкільного віку – 2 групи;

  • 23 дітей середнього дошкільного віку – 1 групи;

  • 69 дитини старшого дошкільного віку– 3 групи;

 Всі групи належно укомплектовані педагогічними кадрами та молодшим обслуговуючим персоналом.

 

КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ

У закладі працює 20 педагогів. Педагоги закладу дошкільної освіти мають високий освітній рівень: із 20 педагогів мають вищу освіту 18.

     За результатами атестації простежується високий фаховий кваліфікаційний рівень педагогів: 1 педагогів мають вищу кваліфікаційну категорію, 8 педагогів мають першу кваліфікаційну категорію, 6 – другу, 3 – молодші  спеціалісти.

Для педагогів дитячого садка та  округу проводяться майстер-класи, семінари, консультації, спрямовані на надання їм фахової допомоги, що сприяє підвищенню якості освітнього процесу.   Педагоги закладу впродовж навчального року активно займалися самоосвітою: відвідували різноманітні форми роботи з дітьми  колег закладу та району, вивчали новинки педагогічної літератури та методичних посібників, обговорювали періодичні педагогічні видання на педагогічних годинах тощо.

Основні напрямками діяльності ЗДО у 2021-2022 навчальному році:

 

  •  Впроваджувати в освітній процес методи та прийоми   

формування сталого розвитку у дітей дошкільного віку. Удосконалювати практичне розуміння складових сталого розвитку дитини  у педагогів. 

  • Здійснювати  виховання успішної особистості з 

     розвиненим емоційним інтелектом шляхом розвитку

    емоційної сфери дітей, формування в них ціннісних

     духовних орієнтирів.

  •  Формувати основи зміненої згідно сьогодення системи

    співпраці педагогів з батьками, спрямованої на розвиток  

 дітей дошкільного віку.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ  ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

В освітньому процесі нашого закладу використовуються інноваційні технології: психолого-педагогічне проєктування, ІКТ у всіх вікових групах, елементи методики М.Монтессорі в групах раннього віку, А.Г.Чепурного «Мнемотехніка» в групах для дітей середнього дошкільного віку та групах компенсуючого типу, педагогічна спадщина С.Русової, В.Сухомлинського, STREAM-освіта, програма соціально-фінансової освіти дітей дошкільного віку «АFLATOT», ТРВЗ у групах для дітей старшого дошкільного віку, що дозволяє зробити процес навчання привабливим для дітей, змістовним, поєднати здобуття знань з грою.

В умовах пандемії дошкільний заклад, виконуючи розпорядження уряду України, місцевої влади, перейшов на дистанційну форму роботи. З метою забезпечення освітньої та просвітницької діяльності дошкільного закладу  педагогічний колектив виконує  рекомендації МОН України щодо організації дистанційної форми навчання в період карантину в он-лайн-режимі. Час карантину педагоги присвятили й підвищенню фахового рівня: педагоги брали участь у вебінарах на порталах Всеосвіта, Logoped-master,. Відповідно до індивідуальних планів роботи здійснювалася й організаційно-педагогічна робота – оформлення документації, виготовлення посібників. Звіти про виконану роботу були заслухані на підсумковій педраді.

         Продовжує діяти сайт закладу, який систематично поповнюється корисною інформацією,  маємо свою електрону адресу та сторінку в соціальній мережі Facebook.

       У 2021 році з батькiвською допомогою беремо участь у проекті «Відповідальне батьківство» для придбання дитячих стульчиків.                         

      Більш детально зі змістом батьківської допомоги та використанням благодійної допомоги батьків можна познайомитися зі звітними матеріалами батьківських комітетів у кожній групі  закладу дошкільної освіти.

Постійне інформування громадськості про надходження та використання благодійних внесків батьків здійснюється через розміщення інформації у куточках для батьків, звітах членів батьківських комітетів на групових та загальних зборах батьків.

Ще раз слід підкреслити, що саме створення належних умов для безпечного та комфортного перебування дітей у закладі, у спільній взаємодії батьків та працівників закладу, сприяло успішній результативності проведення навчально-виховної діяльності з дітьми, охороні та зміцненні здоров’я дітей, попередженню травмування дітей тощо.

Коштів отриманих з інших джерел у 2020 році не було.

 

         Дякую за підтримку, допомогу і співпрацю! Спасибі за увагу!

bottom of page